KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 7495566
nr 749 5566
Gravyr
Efter original 1660-tal Cellarius, motivets mått: 43x51
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 mars 2012
kl 17:16:25
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
350 kr
Gravyr
nr 749 5566
Gravyr
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 400 kr |
måndag 26 mars 2012 |